Olympia Shot powstała jako nowa marka produktów firmy AP Polska Kiecoń Sp. z o.o. Sp. k.

W odpowiedzi na rosnącą popularność tematyki strzelectwa sportowego, zainteresowaliśmy się nowym rodzajem produktu. Żeby sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku, stworzyliśmy markę Olympia Shot i uruchomiliśmy od podstaw kompleksową linię produkcyjną. Obecnie proponujemy różne rodzaje śrutów do wiatrówek - dla amatorów, którzy strzelają dla rozrywki i cenią sobie dobrą jakość w dobrej cenie oraz dla strzelców sportowych, dla których przygotowujemy produkty najwyższej jakości.

Naszymi klientami są strzelnice, kluby sportowe, koła łowieckie, sklepy militarne oraz każdy, kto mniej lub bardziej profesjonalnie zajmuje się strzelectwem sportowym.

Tym razem przedstawiamy się klientowi jako pierwszy polski producent śrutu do wiatrówek. Jesteśmy firmą polską, firmą rodzinną. Nasza siedziba mieści się w Ustroniu a linia produkcyjna w Goleszowie w województwie śląskim. Korzystamy z maszyn i komponentów najwyższej jakości, żeby zapewnić najlepszą jakość produktu. Dysponujemy własną strzelnicą na której cyklicznie sprawdzane są wszystkie rodzaje produkowanego śrutu. Możliwość testowania naszych wyrobów udostępniamy też naszym klientom.

Zalet jest zresztą więcej, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Olympia Shot, jak również ze specyfikacją techniczną oferowanych przez nas produktów.

Olympia Shot to firma, na którą warto stawiać!

Gdy w 2018 roku uruchamialiśmy zakład produkcyjny, musieliśmy sprostać nie tylko wyzwaniom związanym z silną konkurencją, lecz także surowym normom jakościowym. Wysoko podniesiona poprzeczka nie stanowią jednak dla nas przeszkody, a wręcz przeciwnie – jest dodatkową motywacją do działań.

Dziś firma AP Polska z marką Olympia Shot zajmuje miejsce w gronie krajowych liderów branży, współuczestnicząc w wytyczaniu nowych kierunków rozwoju technologii oraz jakości. Wszyscy nasi partnerzy cenią nas za rzetelność i profesjonalizm.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!